Knoll Keller SLM Solutions Weima Heid ARKU
Home SLM Magazín

PDF dokument s porovnáním jemného filtru MicroPur firmy KNOLL s konvenčními náplavovými filtry pro broušení

 

S radostí Vám představujeme novinku v našem portfoliu - široký program špičkové upínací techniky a prvků firmy s dlouholetou tradicí v oboru německé firmy SWS Spannwerkzeuge GmbH, jejíž zastoupení jsme převzali koncem roku 2020.

Obsáhlé portfolio produktů firmy SWS naleznete v přiloženém katalogu nebo na www.sws-spannwerkzeuge.de.

Skvělý poměr ceny a kvality a obsáhlé reference – tímto se vyznačuje upínací technika firmy SWS.

SWS upevňovací technika

V případě zájmu či technických dotazů nás prosím kontaktujte.

Budeme se těšit na naši spolupráci!

 

Představujeme Vám nový produkt ve výrobní programu firmy HEID Antriebstechnik - rakouského specialisty na výrobu průmyslových spojek a brzd v lamelovém či zubovém provedení s ovládáním hydraulickým, pneumatickým, nebo elektro-magnetickým.

U tohoto nového produktu s výrobním označením HEID STOP, typ. 4 a 10 se jedná o bezpečnostní brzdu, kterou lze použít při výpadku elektrického proudu, dále na dobrzdění pohyblivých částí či jako nouzové brzdění „NOT STOP“.

HEID.STOP

 

 

kompaktní a zároveň robustní konstrukci, jednoduchou montáž s přírubou IEC, kterou ale lze dle přání zákazníka upravit.

Novinka se zatím vyrábí ve 2 velikostech s brzdným momentem 45 resp. 100 Nm a zvýšeným brzdným výkonem 90 resp. 160 Nm. Další velikosti může firma dle Vašeho požadavku a dohody vyvinout v krátké době. Podrobnosti naleznete v našem letáku a na výkresech:

V případě zájmu či dotazů se na nás prosím obraťte. Velice rádi Vám předáme další technické informace či vypracujeme nabídku.

 

 

Představujeme Vám novou mobilní, kompaktní vysokotlakou jednotku firmy KNOLL s označením LubiCool. Aktuálně máme k dispozici 2 velikosti, a to LubiCool-M a LubiCool-L.

Jednotka LubiCool-M na filtraci oleje i emulze s výkony do 27 l/min a 150 bar dodává kapalinu o čistotě do 20 µm, lze ji vybavit frekvenčním měničem a je vhodná pro krátko- i dlouho-točivé soustružnické automaty a další obráběcí stroje, které pracují s vysokými tlaky kapaliny.

Jednotka LubiCool-L na filtraci kapalin s výkony do 150 l/min a 90 bar překrývá a rozšiřuje výkonovou řadu výše uvedeného zařízení. Je vhodná nejen pro soustružnické automaty, ale i pro menší obráběcí centra.

Více informací naleznete v našich prospektech:

či v případové studii (případová studie v AJ nebo případová studie v NJ).

Knoll LubiCool L

Obě zařízení lze objednat s velmi příznivou dodací lhůtou do 4 týdnů. Do budoucna se plánuje sériová výroba s dodávkami ze skladu.

V případě zájmu Vám zašleme poptávkový list pro určení potřebné konfigurace zařízení.

Nabízíme Vám též možnost bezplatného zapůjčení zařízení ke 4-týdennímu testování. Podmínky zapůjčení bychom dohodli dle individuálních potřeb.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. (odkaz na kontakty)

Budeme se těšit na Váš zájem a naši spolupráci i v této oblasti!

 
Více článků...